Торік на Дніпропетровщині надзвичайники врятували понад 440 людей. Зокрема, допомагали мешканцям під час пожеж, яких у регіоні виникло більш ніж 8 тис. А ще – після ворожих обстрілів. Про це стало відомо під час наради в обласній військовій адміністрації.
![](https://i.most-dnepr.info/036/36/65f8566013599.jpeg)
«Минув ще один непростий рік в умовах війни. Всі структури цивільного захисту плідно попрацювали. Зібралися, аби обговорити досягнення, скорегувати роботу, виправити недоліки. Безпека людей залишається у пріоритеті», – зазначив в.о заступника начальника обласної військової адміністрації Андрій Кульбач.
![](https://i.most-dnepr.info/065/09/65f8567d315ee.jpeg)
Представники ДСНС звітували про свою роботу. Протягом минулого року рятувальні підрозділи понад 19,5 разів виїжджали на виклики. З них майже 4,8 тис – на ліквідацію наслідків збройної агресії.
![](https://i.most-dnepr.info/077/59/65f85689a7f84.jpeg)
Одним з головних питань наради була модернізація системи оповіщення області. Аби зробити її більш сучасною. Цим опікується департамент цивільного захисту ОВА. Вже виділені кошти, триває робота.
![](https://i.most-dnepr.info/097/17/65f8569db228d.jpeg)
«Один проєкт вже погоджений, ще 5 – у розробці. Враховуємо всі особливості та надаємо конкретні зауваження для громад», – розповіла директорка департаменту цивільного захисту Тетяна Куряченко.
![](https://i.most-dnepr.info/123/28/65f856b789344.jpeg)
А ще в планах – продовжити роботу з облаштування укриттів. З початку 2024 року їх в області додалося декілька десятків.
![](https://i.most-dnepr.info/008/50/65f856c3de207.jpeg)
Координує дії райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Регіональна комісія ТЕБ і НС. Її представники долучаються до засідань Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
![](https://i.most-dnepr.info/029/14/65f856d803d24.jpeg)