ГоловнаCуспільство

На Дніпропетровщині вперше зібралася новостворена Рада волонтерів при ОВА

Допомога переселенцям, людям з інвалідністю, ветеранам війни й членам сімей загиблих захисників та захисниць України. У ДніпроОВА провели перше засідання новоствореної Ради волонтерів. У ньому взяли участь представники благодійних фондів та громадських організацій. 

«Одне з питань, яке ми обговорили – військова допомога. Тут зібралися люди, які волонтерять від початку війни. Вони розуміють потреби оборонців. І з якими проблемами ті стикаються на «нулі» і в цивільному житті», – розповіла заступник начальника Дніпропетровської обласної адміністрації Надія Задорожна.

Серед учасників – очільниця однієї з громадських організацій Кривого Рогу Вікторія Третяк. Акцент її команда робить саме на допомозі військовим.

«Ця ініціатива вкрай важлива. Ми зможемо обмінюватися досвідом, обговорювати нагальні потреби. Вже встигли порушити важливі питання, які були на поверхні. Почули поради. І тепер ще оперативніше допомагатимемо на фронті, цивільним, переселенцям, людям з інвалідністю», – поділилася Вікторія Третяк. 

«Завдяки спілкуванню зможемо об’єднати зусилля. Є багато нюансів в нашій роботі, стикнувшись з якими, не знаємо, як вирішити. А якщо маєш коло однодумців, хтось обов’язково підкаже», – підкреслила голова одного з благодійних фондів Ольга Лоба. 

Раду волонтерів створили, аби налагодити комунікацію між тими, хто допомагає. А ще – між активістами та владою. До її складу увійшли 12 громадських організацій та благодійних фондів. Всі вони з різних куточків Дніпропетровщини.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook