Допомога переселенцям, людям з інвалідністю, ветеранам війни й членам сімей загиблих захисників та захисниць України. У ДніпроОВА провели перше засідання новоствореної Ради волонтерів. У ньому взяли участь представники благодійних фондів та громадських організацій.
![](https://i.most-dnepr.info/126/42/65fae11be8c2f.jpeg)
«Одне з питань, яке ми обговорили – військова допомога. Тут зібралися люди, які волонтерять від початку війни. Вони розуміють потреби оборонців. І з якими проблемами ті стикаються на «нулі» і в цивільному житті», – розповіла заступник начальника Дніпропетровської обласної адміністрації Надія Задорожна.
Серед учасників – очільниця однієї з громадських організацій Кривого Рогу Вікторія Третяк. Акцент її команда робить саме на допомозі військовим.
![](https://i.most-dnepr.info/076/19/65fae5dfd2a8e.jpeg)
«Ця ініціатива вкрай важлива. Ми зможемо обмінюватися досвідом, обговорювати нагальні потреби. Вже встигли порушити важливі питання, які були на поверхні. Почули поради. І тепер ще оперативніше допомагатимемо на фронті, цивільним, переселенцям, людям з інвалідністю», – поділилася Вікторія Третяк.
![](https://i.most-dnepr.info/110/36/65fae60154d98.jpeg)
«Завдяки спілкуванню зможемо об’єднати зусилля. Є багато нюансів в нашій роботі, стикнувшись з якими, не знаємо, як вирішити. А якщо маєш коло однодумців, хтось обов’язково підкаже», – підкреслила голова одного з благодійних фондів Ольга Лоба.
Раду волонтерів створили, аби налагодити комунікацію між тими, хто допомагає. А ще – між активістами та владою. До її складу увійшли 12 громадських організацій та благодійних фондів. Всі вони з різних куточків Дніпропетровщини.