ГоловнаCуспільство

Дніпро подолав проблему нерухомих ліфтів: щороку у місті ремонтують сотні підйомників, заявки цілодобово приймає міська ліфтова

«Ліфт часто не працював і мені доводилося пішки підійматися на 9 поверх», — згадує пані Надія, мешканка будинку по вул. Полонської-Василенко, 6

З проблемою неробочого підйомника місцеві звернулися до міської ліфтової служби. Після огляду об’єкта фахівці вирішили включити його до плану найближчих ремонтів. 

«Роботи ведуться. Замінюємо всі деталі для безперебійної роботи ліфта. Тут буде нова кабіна, нові двері на кожному поверсі, лебідка, сучасна станція керування та інші деталі. Ліфт буде енергоефективним, що нині важливо. Ми вже завершили роботи на 90% і за декілька днів у мешканців буде абсолютно новий та сучасний підйомник», — коментує перебіг робіт представник ліфтової компанії Єгор Шевченко.

Від початку року департамент житлового господарства Дніпровської міської ради відремонтував 15 ліфтів. До кінця весни планують полагодити ще 15 підйомників.

«Проблема неробочих ліфтів у Дніпрі стала першочерговим викликом для міської влади кілька років тому, адже це основа комфорту для мешканців. Але проблему вдалось подолати, і на сьогодні у місті відсутні ліфти, які б не працювали місяцями. Як тільки десь зупиняється ліфт, мешканці повідомляють до ліфтової служби і проблему одразу ж усувають», — коментує представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

Контактні телефони міської ліфтової служби для мешканців правого берега 096-602-00-11, для лівобережжя: 098-015-50-15

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook