ГоловнаCуспільство

Дніпропетровської філії «Газмережі» нагадує, чому важливо вказувати свої дані при оплаті за розподіл газу

Газорозподільна компанія області дякує клієнтам, які свідомо споживають блакитне паливо та вчасно здійснюють оплату за отриману послугу з розподілу газу. Сплачувати за доставку блакитного палива необхідно до 20 числа щомісяця.

Під час розрахунку за послугу важливо вказувати у призначенні платежу: ПІБ, адресу газифікованого помешкання і 10-ти значний номер особового рахунку (починається на 0320...). Якщо цього не зробити, платіж буде не ідентифікований у білінговій системі компанії. А в особистому кабінеті клієнта накопичуватиметься заборгованість.

Важливо! У разі, якщо споживач не вказав свої дані у призначенні платежу, але оплату треба зарахувати за його особовим рахунком, необхідно:

  1. Написати відповідну заяву.
  2. Додати копію квитанції про оплату, копію паспорта та ідентифікаційного коду.
  3. Надіслати весь пакет документів Дніпропетровській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» на електронну пошту office.dnp@grmu.com.ua чи на поштову адресу компанії: 49000, м. Дніпро, вулиця Шевченка, буд. 2.

Або звернутися особисто до Центру обслуговування клієнтів на Дніпропетровщині.

Нагадаємо, здійснити оплату за розподіл газу мешканці регіону можуть через:

  • особистий кабінет https://my.grmu.com.ua;
  • сервіс онлайн-платежів iPay.ua; 
  • інтернет-послуги «Ощад», «Приват24» або інших банків.
  • каси банків та відділення Укрпошти;- термінали EasyPay.

Дніпропетровська філія «Газмережі» дякує споживачам за відповідальне ставлення до розрахунків за послуги з розподілу природного газу.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook