У Покровській громаді, що на Синельниківщині, цілодобово відстежують якість повітря. Для цього встановили стаціонарну станцію моніторингу. Вона вимірює кількість пилу, газів, радіації. А ще – аміаку, азоту та вуглецю.
![](https://i.most-dnepr.info/079/49/66433e0ee98ea.jpeg)
«Ми взаємодіємо з мережею моніторингу «EcoCity». Підписали з ними Меморандум. До угоди долучилися громадська організація «ФріАрдуіно» з Івано-Франківська та представниками проєкту «Чисте повітря в Україні» з Праги, – розповіла Покровський селищний голова Світлана Спажева. – Завдяки нашій співпраці в громаді встановили стаціонарну екостанцію. І вже маємо перші власні дані».
Мешканці громади можуть бачити актуальний рівень забруднення на сайті.