Дніпрянка Аліна з п’ятирічним сином Єлісеєм прийшла сьогодні на родинний фестиваль «Дніпро. Сім'я. Разом». Свято організували з нагоди Дня сім'ї.
![](https://i.most-dnepr.info/010/26/6644cc26ca119.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/019/62/6644cc2f9afbe.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/033/01/6644cc3d2b965.jpeg)
«Синочок відвідує садочок неподалік. Вирішили прийти на цей захід у «Штурм». Тут представили багато цікавих локацій для дошкільнят й школярів. Хочеться, щоб діти усміхались, розважались та знайомились», — поділилася жінка.
![](https://i.most-dnepr.info/044/50/6644cc48b8f92.jpeg)
А Єлісей додав: «Мені дуже подобається, особливо малюночок на ручці, який мені зробили (аквагрим, - ред). Ще й руханка цікава була в укритті».
![](https://i.most-dnepr.info/057/30/6644cc550d2e4.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/077/11/6644cc6905c91.jpeg)
А 12-річний Арсеній прийшов на фестиваль, аби поспілкуватися з однолітками, завести нові знайомства.
![](https://i.most-dnepr.info/087/28/6644cc73c51ed.jpeg)
«Тут весело. Із друзями уже побували на тренажерах та відвідали інші різноманітні локації, які тут були», —прокоментував хлопчик.
![](https://i.most-dnepr.info/105/18/6644cc85818d4.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/057/20/6644ccd415a1d.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/114/32/6644cc8eed40d.jpeg)
На родинному фестивалі один із дитячих садків представив цікаву локацію – нанесення аквагриму та тимчасових татуювань.
![](https://i.most-dnepr.info/124/08/6644cc987f97d.jpeg)
«Ми принесли спеціальні фарби та наліпки. Думали, що зацікавиться тільки малеча, а у нас уже з малюночками школярі та дорослі. Навіть була черга», — не стримала посмішки Тетяна Вовк, директорка одного із закладів позашкільної освіти.
![](https://i.most-dnepr.info/011/51/6644cca6da725.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/023/38/6644ccb2509a4.jpeg)
Захід організували за всіма правилами безпеки.
![](https://i.most-dnepr.info/033/62/6644ccbc78f03.jpeg)
«Під час проведення фестивалю лунало багато повітряних тривог. Була ракетна небезпека, але діти з батьками продовжували святкування в укритті. Об’єдналися вихователі садочків, вчителі шкіл та працівники ДЮЦ «Штурм». Сьогодні святкували на п’яти локаціях міста. Були квести, танці, розвивальні ігри. Усього залучили 37 навчальних закладів Дніпра», — підсумувала заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко.
![](https://i.most-dnepr.info/044/13/6644ccc715e7a.jpeg)