ГоловнаCуспільство

НКРЕКП змінила тарифи на послугу водопостачання та водовідведення: скільки платитимуть юридичні особи у Дніпрі?

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановила нові тарифи для комунального підприємства «Дніпроводоканал». Йдеться про змінені тарифи на послугу водопостачання та водовідведення для юридичних осіб. Для населення все без змін – діють чинні тарифи.

«Із 1 червня діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення для споживачів, які є субʼєктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Для них він становить 22,86 грн за 1 кубічний метр. Для усіх інших юридичних осіб тариф – 47,18 грн за 1 кубічний метр. Для населення нічого не змінилося. Діють чинні тарифи від 24 лютого 2022 року – 31,36 грн за 1 кубічний метр», — розповіла під час брифінгу 3 червня начальниця департаменту з маркетингу та збуту КП «Дніпроводоканал» Ольга Дробчак.

Вона також нагадала споживачам про необхідність вчасно оплачувати послугу і не накопичувати боргів. На сьогодні абоненти завинили КП «Дніпроводоканал» понад 700 млн грн. Ті, хто не можуть сплатити борги цілком, можуть укласти договір реструктуризації. Для цього можна звернутися як до абонентської служби КП «Дніпроводоканал», так і до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП». Адреси та телефони для консультацій за посиланням: https://vodokanal.dp.ua/kontakti/

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook