ГоловнаCуспільство

«Стан пацієнтів стабільний. Усім надано кваліфіковану медичну допомогу», — лікар про постраждалих унаслідок ракетної атаки РФ по Дніпру 3 липня

Дніпро 3 липня вчергове атакувала країна-терористка РФ. Унаслідок ракетного удару до міських лікарень станом на 14:00 надійшло 15 поранених із переламами, забоями та травмами голови. Усім постраждалим надана необхідна медична допомога. Під наглядом лікарів перебувають 6 пацієнтів, 9 – лікуватимуться амбулаторно. Постраждалі ще продовжують звертатися до медичних закладів.

«До нашої лікарні доставили 10 постраждалих. Із них 4 госпіталізовані у тяжкому стані. Зараз він вже стабільний. Йдеться про трьох чоловіків та одну жінку. Це люди середнього працездатного віку. Іншим теж надано допомогу, вони лікуватимуться амбулаторно. Усім пацієнтам надано кваліфіковану медичну допомогу. У більшості постраждалих осколкові поранення, на щастя, не вогнепальні, а також кататравми від уламків будівель, черепно-мозкова травма», — сказав лікар-хірург міської лікарні Андрій.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook