ГлавнаяСпорт

Спортсмени Дніпропетровщини привезли з національних легкоатлетичних змагань 18 нагород

Спортсмени Дніпропетровщини привезли з національних легкоатлетичних змагань 18 нагород

У Луцьку пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики. На рахунку спортсменів Дніпропетровської області 18 медалей. У змаганнях серед дорослих маємо 10 нагород, ще 8 виборола молодь. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников, повідомляє пресс-служба Дніпропетровскьої ОДА.

«Цей чемпіонат – перший великий легкоатлетичний старт від початку карантину. Змагалися команди майже зі всієї України, – зазначив Олександр Пшеничников. – Представники нашої області вибороли 18 нагород. У підсумку зайняли третє командне місце. Дорослі легкоатлети додали у скарбничку області одну золоту, 6 срібних і 3 бронзові медалі. Здобуток молоді – два «золота», три «срібла» та три «бронзи».

Найкращим у стрибках з жердиною виявився Іван Єрьомін. Він підкорив висоту у 5,3 м. Серед призерів – і Олена Шамотіна. У неї «срібло» з метання молота. Друге місце зайняла також жіноча команда в естафеті 4х400 м.

Національна першість проходила з 35 дисциплін, включаючи десятиборство та семиборство. Окремо проводили забіги на 10 тис метрів, де також визначали призерів і командні місця.

Виборювати нагороди до Луцька з’їхалися 25 легкоатлетичних команд з 25 областей України. Загалом понад 450 учасників. Дніпропетровщину представляла збірна з 39 спортсменів.

Через епідемію коронавірусу всі старти чемпіонату відбувались без глядачів.

Увесь список призерів від Дніпропетровщини – за посиланням.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook