Чотири рази протягом дня ворожа артилерія гатила по Нікопольщині. Окупанти били по райцентру та Мирівській громаді. Люди вціліли. Втім, є руйнування. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/052/10/65c12433ac48a.jpeg)
Потрощене агропідприємство. Пошкоджені 9 приватних будинків і 3 господарські споруди. Зачепило газогін та лінію електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/059/57/65c1243a92879.jpeg)
На решті територій день минув спокійно.
![](https://i.most-dnepr.info/066/52/65c12441dfe6d.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/074/54/65c12449841a3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/083/61/65c1245217d4c.jpeg)