Протягом дня Нікопольщина пережила 10 ворожих атак. На населені пункти району росіяни скерували п’ять дронів-камікадзе. Стільки ж разів вдарили з артилерії. Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/124/02/6606089dbabc3.jpeg)
У Марганецькій громаді побиті ліцей і дитячий майданчик. Зачепило оселю, 2 господарські споруди, енергетичне обладнання та лінію електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/008/51/660608a8c53f2.jpeg)
Гучно було також у Мирівській і Покровській сільській громадах.
![](https://i.most-dnepr.info/024/53/660608b8de422.jpeg)
Не обійшлося без руйнувань у Нікополі. Там пошкоджені комунальне підприємство та інфраструктурний об’єкт. А ще – 3 приватні будинки, гараж. Потрощило снарядами й 2 господарські споруди, 1 – знищило. Наслідки ще одного обстрілу з'ясовують.
Всюди – без загиблих та постраждалих.