Не припиняються атаки на Нікопольщину. Ворог застосовує і артилерію, і дрони-камікадзе. Від вечора найбільше потерпав сам Нікополь. Постраждали дві жінки – 70 та 61 років. Лікуватимуться амбулаторно.
![](https://i.most-dnepr.info/058/62/6662dfb6860e4.jpeg)
Як повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області, у місті сталися пожежі.
![](https://i.most-dnepr.info/069/38/6662dfc1f30e0.jpeg)
Пошкоджено з півтора десятки приватних будинків, гараж. Зруйновані 2 господарські споруди й 10 – понівечені. Знищені або побиті кілька авто. Зачепило лінії електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/076/48/6662dfc889cec.jpeg)
Поцілив агресор і по Мирівській та Марганецькій громадах. Там люди вціліли.
![](https://i.most-dnepr.info/082/01/6662dfcee1601.jpeg)
Вночі українські оборонці знищили над областю 3 шахеди. Два в Дніпровському й ще один – у Криворізькому районі.
![](https://i.most-dnepr.info/089/12/6662dfd5f39f8.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/097/48/6662dfdd762cc.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/107/47/6662dfe7805aa.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/117/57/6662dff15ea6d.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/124/42/6662dff87e55c.jpeg)