ГоловнаЕкономіка

Державну допомогу на утримання дітей збільшено: яких категорій стосується

Уряд збільшив розміри тимчасової державної допомоги длядітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливостіутримувати дитину або місце їх проживання не відоме. Рішення передбачене змінами до Порядку призначення та виплати тимчасовоїдержавної допомоги таким дітям, які вніс Кабмін, йдеться у повідомленніміністерства соціальної політики України.

«Рішенням Урядувизначено, що тимчасова державна допомога призначатиметься з урахуваннямматеріального стану сім’ї, у якій виховується дитина, в розмірі, що дорівнює різниціміж 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку тасередньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попереднішість місяців, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитинивідповідного віку. Максимальний розмір тимчасової допомоги для дітей віком до 6років становитиме 2100 грн, для дітей віком від 6 до 18 років – 2618 грн», -йдеться у повідомленні.

Також у Мінсоцполітики повідомляють: буде проведено з 1січня 2022 року перерахунок розміру тимчасової державної допомоги, виплату якоїбуло проведено у січні – травні 2022 року, із урахуванням виплачених сум цієїдопомоги.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook