ГлавнаяПолитика

Вадим Рабінович: Якщо рік не виплачувати зовнішні кредити, кожна сім'я отримає 1000 дол. на виживання

Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович закликав Верховну Раду негайно звернутися до міжнародних кредиторів із вимогою хоча б рік не вимагати від нашої держави погашення зовнішніх боргів. Про це повідомили в прес-службі політичної партії.

«Шановні народні депутат! Зараз я звертаюся до вас не як до представників тієї чи іншої фракції, не за політичної приналежності чи за поглядами – я звертаюся до вас як до громадян держави Україна. Сьогодні ми знаходимося у важкій економічній ситуації, яку, окрім багатьох чинників, погіршують розповсюдження коронавірусу та абсолютна тупість уряду, який просто не може керувати країною в такий надскладний період!» – заявив парламентарій, виступаючи з парламентської трибуни у вівторок, 15 вересня.

Вадим Рабінович підкреслив, що парламент не може сидіти, склавши руки, і просто спостерігати за тим, що зараз відбувається – парламент зобов’язаний вже сьогодні бодай чимось допомогти українцям.

«Сьогодні я вийшов до вас із такою пропозицією: на період, допоки ситуація не стабілізується, призупинити будь-які виплати за зовнішніми боргами (а вони є безпрецедентними!) і звернутися до наших кредиторів із вимогою не вимагати від нас погашення боргів хоча б на той період, поки ми не змінимо цей уряд і не врятуємо ситуацію. Це вкрай важливо для того, аби наші люди змогли хоча б протриматися!» – заявив співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

Вадим Рабінович звернув увагу колег по парламенту на той факт, що у цей складний період уряди багатьох країн світу підтримують своїх громадян грошима.

«Урядовці роблять усе можливе, аби їхні громадяни протрималися, змогли вижити. А як ми допомагаємо українському народу? Уряд забирає у людей останні гроші і пускає їх на виплату боргів зовнішнім кредиторам!» – обурився політик.

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» звернувся до Верховної Ради «від імені тих, хто сьогодні вже не в змозі прогодувати свої сім'ї: ми більше не можемо нести на своїх плечах божевільну економічну політику постмайданного періоду!»

«Тож давайте сьогодні, зараз, приймемо єдине правильне рішення – і дамо людям хоча б рік на те, щоб вони змогли прийти до тями, щоб вони змогли бодай трішки піднятися з колін і перестати боятися завтрашнього дня! Якщо ми зупинимо принаймні на один рік (!) виплати по набраним урядами зовнішнім кредитам, то кожній українській сім’ї ми зможемо додати на виживання понад 1000 доларів! Це реально вже зараз!» – закликав Вадим Рабінович.

Звернув увагу колег народний депутат і на ще одне надважливе питання.

«Скандальний закон, який затикатиме рота медіа, все ж таки внесений на розгляд у сесійну залу. Але ж «зелені кнопочки» обіцяли цього не робити! Нагадаю, що цей закон має на меті наступне: ви вбиватимете країну, але говорити про це нікому не дозволять; ви будете «мати право на помилку», а говорити про це нікому не дозволять! Ви взагалі багато чого обіцяли… так зробіть бодай щось! Так, ви один раз «зробили нас разом», але більше такого не буде!» – закликав Вадим Рабінович.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook