![](https://i.most-dnepr.info/082/10/627d37d4baff6.jpeg)
“Останнім часом багато випадків, на превеликий жаль, коли діти знаходять уламки від снарядів. Нещодавно трагічний випадок стався і в нашій області, коли дитина принесла вибухонебезпечний предмет, і той здетонував. На жаль, дитина загинула. Тому, для того, аби таких випадків не траплялося, ми якраз дітям та дорослим розказуємо, як діяти в таких випадках, адже інколи навіть дорослі не знають, що робити”, -зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно- патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.
![](https://i.most-dnepr.info/108/36/627d37ee6d30a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/120/48/627d37fae1cd5.jpeg)
Крім цього, діти вчилися в‘язати морські вузли, виготовляти літаки та танки з пінопласту, а також плести маскувальні сітки, які потім передадуть нашим захисникам. А ще діти виготовили браслети з жовто - блакитних стрічок, аби підтримати військових.
![](https://i.most-dnepr.info/007/62/627d380821b84.jpeg)
“В умовах війни важливо, аби і діти, і дорослі знали, як поводити себе в екстремальних умовах. Тож ми вирішили об‘єднати кілька різних майстер-класів та тренінгів в одному заході, аби кожен міг отримати корисні знання в такий непростий час. На додачу ми приготували для гостей заходу патріотичні жовто-блакитні галушки та різні смачні напої”,- сказала директорка комунального позашкільного навчального закладу "Міський палац дітей та юнацтва" ДМР Альона Шульга.
![](https://i.most-dnepr.info/035/27/627d3824232cb.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/044/36/627d382d9c738.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/052/44/627d3835405d2.jpeg)