ГоловнаПолітика

“Вміємо! Можемо! Переможемо!": у Дніпрі дітей навчали, як надавати першу домедичну допомогу та плести маскувальні сітки

У Дніпрі провели військово-патріотичний захід для дітей “Вміємо! Можемо! Переможемо!" З дітьми провели тренінг з першої домедичної допомоги, а також розказали, як діяти, якщо знайшов вибухонебезпечний предмет. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

“Останнім часом багато випадків, на превеликий жаль, коли діти знаходять уламки від снарядів. Нещодавно трагічний випадок стався і в нашій області, коли дитина принесла вибухонебезпечний предмет, і той здетонував. На жаль, дитина загинула. Тому, для того, аби таких випадків не траплялося, ми якраз дітям та дорослим розказуємо, як діяти в таких випадках, адже інколи навіть дорослі не знають, що робити”, -зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно- патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.

Крім цього, діти вчилися в‘язати морські вузли, виготовляти літаки та танки з пінопласту, а також плести маскувальні сітки, які потім передадуть нашим захисникам. А ще діти виготовили браслети з жовто - блакитних стрічок, аби підтримати військових.

“В умовах війни важливо, аби і діти, і дорослі знали, як поводити себе в екстремальних умовах. Тож ми вирішили об‘єднати кілька різних майстер-класів та тренінгів в одному заході, аби кожен міг отримати корисні знання в такий непростий час. На додачу ми приготували для гостей заходу патріотичні жовто-блакитні галушки та різні смачні напої”,- сказала директорка комунального позашкільного навчального закладу "Міський палац дітей та юнацтва" ДМР Альона Шульга.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook