ГоловнаПолітика

Виїзні приймальні Геннадія Гуфмана допоможуть скласти паспорт нагальних проблем Дніпропетровщини

Масштабний проект депутата Дніпропетровської облради Геннадія Гуфмана «Виїзна приймальня» доводить – тільки спільними зусиллями можна скласти детальний паспорт нагальних проблем регіону. Таким чином їх вдасться поступово вирішувати. Про це повідомляє газета «Зоря».

Проект, що триває з початку літа, дістався до найвіддаленіших куточків області, куди влада обласного рівня не добиралася протягом навіть не місяців або навіть років, а кількох депутатських скликань. Наразі це призвело до негативних наслідків: втративши будь-який зворотний зв’язок, можновладці поступово припинили реагувати на більшість хоча й локальних, проте дуже болючих для місцевого населення питань життєзабезпечення.

Геннадій Гуфман, як політик, що є прихильником стратегічного мислення у забезпеченні питань місцевого та державного управління, спробував змінити стан справ. Адже у будь-якому населеному пункті – від великого міста до райцентру, селища і навіть села з кількома сотнями мешканців – потрібен не завгосп, що гримне на місцевих очільників щодо вивозу сміття, стану другорядної дороги або негараздів соцзабезпечення, а людина, спроможна побачити та відчути весь комплекс проблем у цілому. Зазвичай такий підхід дозволяє більш вдало, крок за кроком, доводити болючі питання до логічного завершення.

Представники «Виїзної приймальні» встигли об’їздити всю область, спілкувалися з народом, надавали нужденним слушні юридичні поради. Але найбільше, за дорученням Геннадія Гуфмана, «виловлювали» конкретні пропозиції щодо потреб певних сіл і селищ. Вже зараз вони майже систематизовані й складуть значущу частину фундаменту майбутнього обласного кошторису на 2022 рік.

«Виїзна приймальня» Геннадія Гуфмана за кілька місяців довела жителям Дніпропетровщини свою ефективність.

З’ясувалося, що більшість громадян вже втратили звичку розраховувати на безпосередній живий контакт, на чесну розмову з представниками обласного істеблішменту, бо «страшенно далекі вони від народу». І тут таке! Тому відверто жвавими виявилися зустрічі не тільки у традиційно активних Кам’янському, Новомосковську, Жовтих Водах або Нікополі, але й значно менших за чисельністю населення адміністративних центрах. І доробок отримано чималенький, який згодом втілюватиметься в актуальні інфраструктурні потреби.

Геннадій Гуфман переконаний, що тільки таким чином вдасться відновити довіру земляків та налагодити чесні стосунки політиків з тими, кого вони безпосередньо представляють. Тоді незабаром з’являться й результати – не на папері, а в реальному житті.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook