ГлавнаяОбщество

Цьогоріч на Дніпропетровщині понад 26 тис одиноких матерів отримали допомогу на дітей

Цьогоріч на Дніпропетровщині понад 26 тис одиноких матерів отримали допомогу на дітей

У 2020-му допомогу отримали понад 26 тис одиноких матерів Дніпропетровщини. Загалом виплати перерахували на підтримку 34 315 дітей. 

Про це повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кришень.

«У 2020-му понад 26 тис одиноких матерів області отримують щомісячну допомогу на дітей,  розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень. – Звертаємо увагу, що з липня Кабмін змінив умови, за якими одиноким матерям призначається допомога на дітей. Якщо раніше сума виплати залежала від середньомісячного сукупного доходу жінки, то нині враховуватимуть також розмір субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Також відтепер не призначатимуть допомогу одиноким матерям, якщо у власності родини є друга квартира або машина, непрацюючі працездатні члени сім’ї, які не зареєстровані як безробітні. Або за останній рік була здійснена покупка на суму понад 50 тис грн».

Ті жінки, які за новими умовами не зможуть скористатися допомогою на дітей, мають право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Її нараховують на один шестимісячний термін.

Щоб отримати допомогу, слід до грудня 2020 року звернутися до органів соціального захисту за місцем проживання.

Із 1 липня максимальний розмір допомоги на дитину до 6 років – 1859 грн, від 6 до 18 років – 2318 грн.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook