ГоловнаCуспільство

Рідні загиблих АТОвців Дніпропетровщини пройшли безкоштовний медогляд в обласній лікарні ім. Мечникова

До лікарні ім. Мечникова на безкоштовне обстеження запросили членів родин загиблих бійців АТО/ООС. Медогляд організувала Дніпропетровська ОДА. 

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Сердюк. 

«Втілюємо в області програму медичної підтримки сімей загиблих бійців АТО/ООС. Основна база – Дніпропетровська лікарня ім. Мечникова. На сьогодні обстеження можна пройти і в офтальмології. Долучаться й інші медичні заклади області. Зокрема, онко- та  кардіо центри. Частину обстежень проводитимуть на місцях – у районних лікарнях та амбулаторіях, – зазначив Валерій Сердюк. – Маємо допомагати тим, хто втратив на війні близьку людину. Адже полеглі Герої боронили нашу з вами незалежність». 

До лікарні Мечникова приїхали 19 мешканців Нікополя. Це батьки, вдови та інші члени родин загиблих АТОвців. В чергах чекати не довелося: кожного супроводжував медпрацівник. 

«Всі кращі фахівці лікарні Мечникова, професори, доценти, завідувачі відділеннями опікуватимуться здоров’ям родин загиблих Героїв, – розповів головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. – Більшості найперше потрібна консультативна допомога, декому психологічна. Ми підготували декілька зручних палат на випадок, якщо комусь із родичів бійців знадобиться госпіталізація. Висококласна апаратура також стоятиме на варті їхнього здоров’я».  

Серед тих, хто вирішив пройти обстеження, мешканка Нікополя Людмила Смолова. Син жінки загинув  у 2015 році під час запеклих боїв під Дебальцевим.

«Війна та втрата близьких підкосила наше здоров’я. Хвороби дають про себе знати. Тож вдячні за можливість пройти обстеження, – сказала Людмила Смолова. – Ми дуже вражені тим, як нас зустріли. Ледь не вперше відчули себе потрібними, тут готувалися до нашого візиту. На душі так тепло і приємно. Наш материнський уклін усім медпрацівникам». 

Прийом вели понад 10 фахівців: кардіологи, травматологи, терапевти, гастроентерологи, психотерапевти, неврологи, гінекологи.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook