ГлавнаяОбщество

ДТЕК Дніпровські Електромережі безкоштовно встановить клієнтам 35 тисяч розумних лічильників

ДТЕК Дніпровські Електромережі безкоштовно встановить клієнтам 35 тисяч розумних лічильників

До кінця 2020 року фахівці ДТЕК Дніпровські Електромережі безкоштовно замінять електролічильники понад 35 тисячам клієнтів. Замість старих приладів обліку їм встановлять нові та сучасні, які допомагають заощаджувати. Енергетики закликають мешканців області допускати співробітників енергокомпанії у власні помешкання для виконання монтажних робіт. Та розповідають, як упевнитись, що до них в оселю завітав саме співробітник ДТЕК. Про це повідомили в прес-службі ДТЕК Дніпровські Електромережі. 

Нові лічильники встановлюються в будинках, які включені до інвестиційної програми. Вона формується ще на початку року та затверджується національним регулятором – НКРЕКП. Для виконання монтажних робіт клієнтам необхідно допустити фахівців ДТЕК Дніпровські Електромережі у власне помешкання (якщо лічильник знаходиться у квартирі).

«ДТЕК розуміє потреби своїх клієнтів. Тому ми системно модернізуємо електричні мережі, створюємо сучасний сервіс. Зокрема, інвестуємо понад 30 млн грн у заміну розумних лічильників, які допоможуть нашим клієнтам щомісяця заощаджувати при сплаті за електроенергію. Загалом, в області вже працює понад 220 тисяч таких приладів – у кожній 6-й родині. До кінця року ця кількість зросте ще на 35 тисяч», - зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські Електромережі Андрій Терещук.

Перед тим, як проводити заміну, фахівці заздалегідь інформують про це мешканців. Розміщують у будинках оголошення, де вказують дату виконання робіт та контактний телефон відповідальної особи компанії. Роботи виконують співробітники ДТЕК Дніпровські Електромережі, одягнені у фірмовий спецодяг сіро-жовтого кольору, на якому розміщена назва компанії. На вимогу клієнта, електромонтери мають пред’явити відповідні посвідчення.

Найближчим часом нові електролічильники отримають мешканці Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського та Нікополя за наступними адресами.

Усі з запланованих до безкоштовної установки електричні лічильники дозволятимуть, за бажанням клієнтів, користуватися перевагами нічного (вдвічі дешевшого) тарифу.

В Україні для побутових клієнтів передбачена можливість користуватися двозонним тарифом при сплаті за світло. Відповідно до його умов, вартість кіловатів вдень (з 7:00 до 23:00) становить: до 100 кВт*г — 0,9 грн за кіловат-годину, вище 100 кВт*г — 1,68 грн за кіловат-годину. А вночі (з 23:00 до 7:00) тариф вдвічі нижчий: до 100 кВт*г — 0,45 грн, а понад 100 кВт*г — 0,84 грн.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook