ГлавнаяОбщество

На серпневій педагогічній онлайн-конференції говорили про безпечну та якісну освіту дітей Дніпра

На серпневій педагогічній онлайн-конференції говорили про безпечну та якісну освіту дітей Дніпра

У Дніпрі відбулася серпнева педагогічна онлайн-конференція для керівників закладів середньої освіти «Безпечна та якісна освіта дітям Дніпра». Вона відбувалася у форматі zoom-конференції в Ситуаційному центрі, що в приміщенні Дніпровської міської ради. Представники департаменту гуманітарної політики, Держпродспоживслужби, ДСНС та керівники закладів загальної середньої освіти говорили про можливості надання безпечної та якісної освіти дітям Дніпра. 

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«Під час конференції ми підводимо підсумки минулого навчального року, а також ставимо основні задачі на наступний навчальний рік 2020 – 2021», - розповіла заступниця директора - начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб

Так, під час конференції були обговорені питання проведення фахових конкурсів та перепідготовки педагогічних кадрів, особливості організації протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину. Окрім цього учасники конференції обсудили забезпечення і дотримання правил безпеки життєдіяльності дітей при підготовці та функціонуванні закладів освіти.

Загалом у серпневій педагогічній онлайн-конференції взяли участь 170 осіб.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook