ГлавнаяОбщество

Три громади Дніпропетровщини долучилися до пілотного проєкту зі створення державного аграрного реєстру

Три громади Дніпропетровщини долучилися до пілотного проєкту зі створення державного аграрного реєстру

В Україні створюють онлайн-платформу для сільгоспвиробників – державний аграрний реєстр, або ДАР. Нова електронна система – у поміч аграріям, землевласникам, орендарям ділянок землі. Проєкт вже випробували у деяких областях в лютому. Нині стартував 2-й етап пілоту, який охоплює 53 громади в усіх куточках країни. До нього вже долучилися і три ОТГ Дніпропетровщини: Апостолівська, Межівська, Троїцька.

Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Петро Лашин.

«Державний аграрний реєстр – зручний електронний майданчик для виробників сільськогосподарської продукції. Фермери із Апостолівської, Межівської, Троїцької громад вже сьогодні можуть пройти реєстрацію. Участь у ДАР дозволить власникам земельних ділянок перевірити коректність даних на землю, виправити можливі помилки, зареєструвати майнові права на землю», – зазначив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Петро Лашин.

У майбутньому зареєстровані користувачі ДАР зможуть подавати онлайн-заявки на участь у державних та регіональних програмах державної підтримки сільгоспвиробників.

Більше про державний аграрний реєстр – тут.

Проєкт реалізують Мінекономіки спільно з Всеукраїнською асоціацією громад, за підтримки програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook