ГлавнаяОбщество
Спецтема

На Дніпропетровщині на коронавірус хворіють 79 школярів та 60 вчителів

На Дніпропетровщині на коронавірус хворіють 79 школярів та 60 вчителів

На Дніпропетровщині на COVID-19 хворіють 79 школярів та 60 вчителів. Коронавірусну інфекцію та контактних осіб виявили у 149 школах Дніпра, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Павлограда, Нікополя, Новомосковська. А також Дніпровського, Магдалинівського, Новомосковського та П’ятихатського районів, Зайцівської, Межівської, Піщанської й Саксаганської ОТГ.

Про це під час пресконференції повідомила начальниця відділу департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Людмила Телегіна.

«Відповідальність за організацію та виконання протиепідеміологічних заходів у навчальних закладах несуть керівники шкіл. Аби не допустити спалахів захворювання та зменшити кількість контактів, замість кабінетної системи нині впроваджена класна – коли кожен клас перебуває у своїй кімнаті. Щодня проводиться температурний скринінг працівників закладів, – зазначила Людмила Телегіна. – Також встановлені умови, за яких школу можуть відправити на карантин. Якщо через контакт із хворими на коронавірус на самоізоляції перебуває понад 50% учнів та працівників – їх переводять на дистанційне навчання».

Станом на 12:00 24 вересня COVID-19 виявили у 79 учнів, 60 педагогів та 3 технічних праціників шкіл області. З них у лікарнях – 8 школярів, 20 вчителів та 1 техпрацівник.

На дистанційне навчання відправили 159 окремих класів, учнів 5-11 класів однієї школи Дніпра.

Загалом на самоізоляції – 3904 школяра, 116 вчителів та 24 технічні працівники.

Нині на Дніпропетровщині – 4692 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook