ГлавнаяОбщество

У 2020-му півтисячі АТОвців Дніпропетровщини зможуть безкоштовно пройти психологічну реабілітацію

У 2020-му півтисячі АТОвців Дніпропетровщини зможуть безкоштовно пройти психологічну реабілітацію

Робота з психологом, фітотерапія, лікувальні масажі. Цьогоріч 500 учасників АТО/ООС Дніпропетровщини зможуть безкоштовно пройти психологічну реабілітацію. Із держбюджету на це виділили 6,2 млн грн, повідомила директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Кришень.

По це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА

«Учасники АТО/ООС можуть безкоштовно пройти курс психологічної реабілітації. Кошти на неї щороку виділяє держава. Для наших бійців це гарна нагода зняти напругу, позбутися негативних емоцій та в цілому поправити своє здоров’я»,  зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

Психологічна реабілітація включає в себе роботу з психологом та різноманітні засоби для релаксації. Зокрема,індивідуальні та групові бесіди зі спеціалістом, консультації, діагностику. Учасники можуть пройти сеанси лікувального масажу, ароматерапії, фітотерапії, грязелікування й інгаляції. Курс реабілітації – 18 днів.

Аби скористатися такою можливістю, учасникам АТО/ООС слід звернутися до органів соціального захисту за місцем реєстрації. 

Цьогоріч вже пройшли психологічну реабілітацію 125 учасників АТО/ООС.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook