ГлавнаяОбщество

У мерії Дніпра розповіли про черговий етап впровадження програми «Безпечна школа»

У Дніпрі продовжують впроваджувати єдиний освітній простір. Так, у рамках чергового етапу програми «Безпечна школа» розпочали видавати нові учнівські квитки та запускати систему вайберботу. 

Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

За словами спеціаліста департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Артема Трапезнікова, видавати нові учнівські квитки почали школярам молодших класів. Далі їх розповсюджуватимуть у середній та старшій школі. 

Для молодшої, середньої та старшої школи створені різні зразки учнівських квитків. Але всі вони пластикові, з індивідуальним чіпом і виконуватимуть функцію пропуску до школи через турнікет, а також будуть використовуватися як проїзний документ, який слід пред’явити в електротранспорті для цілком безкоштовного проїзду чи автобусному транспорті з 25% знижкою. 

Учнівські квитки отримують батьки учнів і проходять верифікацію у відповідній системі. Після цього автоматично «підтягується» вайбербот, де батьки можуть отримувати різну корисну інформацію. Серед іншого – дізнаватися про розклад уроків, чи була дитина присутня на тому чи іншому уроці, які оцінки отримала, яке задане домашнє завдання.

«Окрім того, через вайбербот розповсюджуватиметься інформація про карантинні обмеження, можливе закриття окремих класів чи школи на карантин. Також батьки можуть дізнаватися, які ремонтні роботи в школі зробили чи планується виконати. Систему вайберботу розширюватимемо новими функціями. Серед іншого, плануємо запустити різні опитування серед батьків. Це дасть змогу постійно напряму з ними контактувати, щоб покращувати організацію освітнього процесу. Окрім того, у планах нова функція, щоб діти могли учнівським квитком розраховуватися за харчування в школі», - зазначив під час прямої телефонної лінії 30 вересня Артем Трапезніков.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook