ГлавнаяОбщество

На Дніпропетровщині пройшла «Перша стратегічна зустріч представників студентства» в рамках молодіжного проекту

На Дніпропетровщині пройшла «Перша стратегічна зустріч представників студентства» в рамках молодіжного проекту

Допомога дітям-сиротам, волонтерство, організація виставок та творчих конкурсів. Такими є основні напрямки молодіжної політики на Дніпропетровщині.

Про це плвідомили у прес-службі Дніпропетровської міської ради

В рамках обласного проєкту «Освіторіум: твій молодіжний простір» пройшла «Перша стратегічна зустріч представників студентства». Її учасниками стали представники молоді з-поміж професійних та вищих навчальних закладів.

Метою заходу було формування у сучасної молоді активної громадянської позиції, бажання участі у житті громади. І, як результат, створення цікавих та корисних молодіжних проєктів та ініціатив.

Головними спікерами та мотиваторами для молоді на цій зустрічі стали: Кирило Нестеренко, народний депутат України, Лілія Гіренко, начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти ДОР, начальник відділу у справах молоді Владислав, директор КП Молодіжний центр «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради Маслов Андрій та переможець Всеукраїнського конкурсу “Кращий практик молодіжної роботи у 2019 році» Гордієнко Сергій.

Під час семінару кожен з учасників мав змогу висловити свої ідеї та бачення, як саме і у якому напрямку має рухатись молодь Дніпропетровщини. 

Після детального обговорення, всі ідеї поєднали в 3 проєкти на такі тематики:1.Волонтерська програма.2. Тематичні вечори (тренінги).3. Творчі конкурси та виставки.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook