ГлавнаяОбщество

Карта дніпрянина, смарт-бібліотеки та діджитал у школах: Сергій Зоря про становлення діджиталізації в Дніпрі

Карта дніпрянина, смарт-бібліотеки та діджитал у школах: Сергій Зоря про становлення діджиталізації в Дніпрі

Нагажаємо, політична партія «Команда Дніпра» розробила план розвитку та діджиталізації міста, що дозволить поширити діджитал усім містом для пришвидшення процесів та покращення рівня послуг.

Власник стартап-компанії RB, сертифікований спеціаліст Microsoft, розробник авторських навчальних програм для IT-спеціалістів Сергій Зоря висловив власну думку щодо діджиталізації Дніпра. За його словами, першим діджитал-проектом в місті має стати «Карта мешканця Дніпра».

Про це стало відомо під час прес-конференції.

«Діджиталізація - це те, що має бути в місті уже вчора. Це той інструмент, який дозволить владі взаємодіяти з громадянами, а громадянам - з владою. Вона дозволить зробити наше місто відкритим й покращити сервіс. Діджиталізація - це той сервіс, який можна швідко розробити і він не потребує залучення великої кількості ресурсів. Перш за все, необхідно налагодити механізм взаємодії з мешканцями. Запронувати їм власне самим формувати своє місто. Ми також плануємо запровадження IT-кластерів у Дніпрі, створення постійних осередків, які допоможуть розвиватися стартапам», - сказав Сергій Зоря.

За його словами, першим діджитал-проектом має стати «Карта мешканця Дніпра». Далі - трансформація бібліотечного середовища та навчального процесу.

«Нею містяни зможуть сплатити проїзд у міському транспорті, реєструватися на прийоми, надавати послуги та контролювати виконання цих послуг. У нас в місті є велика кількість бібліотек, де не відбувається жодного заходу. Ми плануємо в рамках цих бібліотек створювати розумні платформи для різноманітних заходів. Також діджитал варто запровадити у сфері навчання, аби цей процесс був цікавим. А ще в місті варто реалізовувати інноваційні продукти, які дозволять збільшити енергоефектівнисть та контролювати власні витрати на комунальні послуги», - зазначив Сергій Зоря. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook