ГлавнаяОбщество

У парку ім. Писаржевського закінчили капітальний ремонт центральної алеї

У парку ім. Писаржевського закінчили капітальний ремонт центральної алеї

У парку ім. Писаржевського закінчили реконструкцію центральної алеї. Її передусім розширили, замінили пластику всередині алеї – підняли рельєф за рахунок улаштованих зелених пагорбів. Також там виклали 11 тис. квадратних метрів плитки, улаштували навколо алеї бетонні бордюри, зверху оброблені гумою для травмобезпеки, встановили нові лави і урни, уклали 12 тис. квадратних метрів газонів, автоматичну систему поливу. Зробили клумби, нове сучасне LED-освітлення – світильники освітлюють як саму алею, так і зелену зону, а пам’ятні знаки, що на території алеї, підсвічуються спеціальними ліхтарями.

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради

«Вигляд алеї цілком змінений. Він сучасний, естетичний. Уся алея цілком проглядається. Зараз, як і задумувалось, вона виконує функцію основного трафіка між просп. Поля та Б. Хмельницького. Більшість мешканців переходять між проспектами саме в цьому місці. Окрім того, ця алея– зона відпочинку та прогулянок для дніпрян, що мешкають поруч. Серед іншого застосували деякі елементи в архітектурних рішеннях – зелені пагорби з білим бетоном і вбудованими лавами. З обох сторін алеї встановлені інсталяції для привернення уваги, особливо дітей. Інсталяції у майбутньому можуть змінюватися, оскільки хочемо зробити парк динамічним», - підкреслив заступник директора з благоустрою КП «Міська інфраструктура» Валерій Скляр.

Він також додав, що у парку паралельно триває і реконструкція третьої черги – меморіальної частини, де знаходиться і могила Писаржевського. Частина підготовчих робіт вже виконана і незабаром розпочнуться ремонтні роботи.

Родина Цапко мешкає поруч з парком ім. Писаржевського і у захваті від нової алеї: «Раніше алея була вже достатньо убогою. Все було стареньке. А зараз – просто краса, подих захоплює від того, як гарно все зробили. Зручно гуляти, багато місця, є лавочки, щоб перепочити», - зазначила Наталя Цапко.

Дніпрянин Михайло разом з онуками теж часто гуляє у парку: «З нетерпінням очікували на завершення ремонту алеї, оскільки часто буваю у парку з онуками. А сьогодні гуляю новою алеєю з наймолодшою онукою Василісою. Ми в захваті від побаченого. Усе якісно, гарно, по-сучасному зробили», - наголосив чоловік.

«Усе тут просто чудове. Отримую естетичне задоволення і пишаюся, що наше місто розвивається. Нова алея у парку ім. Писаржевського – ще одна із гарних зелених зон відпочинку в Дніпрі», - додала мешканка міста Наталя.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook