ГлавнаяОбщество

«Раніше про таке і не мріяли!» - дніпряни приголомшені оновленими управліннями соціального захисту

«Раніше про таке і не мріяли!» -  дніпряни приголомшені оновленими управліннями соціального захисту

Зручні та просторі зали в сучасному форматі опенспейс, дитяча зона, електронна черга та врахування всіх потреб відвідувачів — містяни у захваті від якісних перетворень, що нині запроваджують у соціальній сфері Дніпра. Люди кажуть, що це — турбота та захист, яких раніше так не вистачало в цій галузі. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

Нині у Дніпрі завершують капітальний ремонт Лівобережного управління соціального захисту. Доки тривають роботи, тутешні фахівці не припиняють прийом містян. Молода матуся Євгенія Гриценко прийшла у справах разом із маленькою донечкою Діаною. Жінка схвально оцінює оновлений фасад, також завдяки пандусу та відсутності високих порогів потрапляти до приміщення з дитячими візочками буде значно легше, ніж коли вона вперше сюди приходила: «Я приємно здивована. Чула, що в інших управліннях вже з‘явилися куточки для дітей. Мене запевнили, що тут теж таке буде. Насправді, дуже приємно приходити в красиве приміщення з хорошим ремонтом. І добре, що в чергах можна буде не стояти».

Дніпрянин Анатолій Назаренко має статус чорнобильця і опікується справами тих, хто також постраждав внаслідок аварії на ЧАЕС. Управління соціального захисту чоловік відвідує регулярно. «Я знаю цю будівлю давно. У порівнянні з тим, що було, і тим, що роблять зараз, — це, як-то кажуть, дві великі різниці. Щира вдячність міській владі, що не забуває простих людей, яким це потрібно», — наголошує пан Назаренко. 

Загалом після ремонту в управлінні зникнуть затісні кабінети та темні коридори. Замість них тут обладнають простору залу зі зручними меблями та технікою, що допоможе обслуговувати всіх без винятку підопічних. Вхід і приміщення оновлюють з урахуванням усіх елементів безбар‘єрності, зокрема це стосується і санвузлів. 

Валентина Виборна працює в соціальній сфері вже двадцять років. Фахівчиня наголошує, що всі хороші зміни, що відбулися в останні роки, є результатом системної роботи мера Філатова. Коли жінка бачила ремонти інших управлінь соцзахисту міста, навіть заздрила. Нині ж і у її Лівобережному управлінні вже завершують капітальний ремонт. 

«Зараз є з чим порівнювати. Прийом був у тісних кабінетах, великі черги — надто серед матусь, що приходять після народження дітей. Тепер це залишається в минулому. Люди приходитимуть і відчуватимуть майже домашній затишок. Наш мер Філатов турбується про нас — і працівників, і тих, хто сюди приходить», — переконана пані Виборна. Її молодша колега працює в управлінні лише декілька років. Утім, наголошує, що комплексні перетворення тут були потрібні давно: «Ми раді, що про нас турбуються. Про нас і наших відвідувачів. Дякуємо Філатову, що він так розставляє пріоритети».

У приміщенні управління обладнають і обідню кімнату для персоналу. Раніше харчуватися працівникам доводилося просто за робочим столом, а це, кажуть, було дуже незручно і для них, і для відвідувачів. 

Будівельники, що здійснюють ремонт, працюють так, щоб людям було приємно сюди приходити.

 «Зроблено буде якісно. Хочеться, щоб сподобалося всім», — сказав робітник Костянтин Котенко. Роботи планують закінчити до кінця листопада. 

Цієї осені вже відкрили три оновлених відділення у Самарському, Соборному і Новокодацьком районах. Здебільшого усі вони розташовані в будівлях ще радянської забудови. Зокрема, будівля Лівобережного управління знаходиться у колишньому приміщенні дитсадка, яке зо три десятки років не бачило комплексного ремонту. 

Загалом, системне оновлення соціальної сфери в Дніпрі залишається пріоритетом. 

Соцпрацівникам виплачують надбавки. Для них також створили корпоративну форму та забезпечили можливістю безкоштовного відпочинку в муніципальних таборах «Гордість Дніпра» і «Золотий вік». Мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що кожен день, крок за кроком, місто стає зручним, затишним і комфортним.

«Людям старшого покоління, тим, хто потребує соціальної допомоги, ми забезпечуємо можливість вільного та комфортного доступу до управлінь соціального захисту. Усе робиться в єдиному корпоративному стандарті. Ми і надалі розвиватимемо єдиний соціальний простір у Дніпрі, щоб він відповідав європейським нормам якості. У нас є стратегічний план, котрий передбачає серйозні ініціативи. Також розвиватимемо і наші соціальні проєкти — муніципальні табори відпочинку та електронні сервіси», — зазначив Борис Філатов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook