ГлавнаяОбщество

У школах Дніпра стає дедалі більше нових сучасних футбольних міні майданчиків

У Дніпрі з території навчальних закладів зникають старі аварійні спортивні майданчики, а з’являються нові сучасні футбольні міні поля. Так, 565 учнів середньої загальноосвітньої школи № 49 гратимуть у футбол на газонній травці, як на справжньому стадіоні. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Цього року замість старого стадіону було облаштовано футбольне поле, і це мрія наших учнів та їх батьків. Адміністрація школи, учнівський колектив та батьківська громадськість дуже вдячна департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за можливість у сучасних і належних умовах навчати учнів. Хай це поле зміцнює спортивний дух учнів та приносить задоволення і гарний настрій», - розповіла директорка СЗШ №49 Світлана Терещенко.

Представниця батьківського комітету Катерина Стешенко згадує, що двадцять років тому в цій школі навчався її чоловік, і з того часу спортивним майданчиком ніхто не займався: «Суттєвих змін ми не побачили і за час навчання моєї дитини, а це вже десять років. До цього школярі бігали по асфальтовому покриттю, і їм майже не було де займатися. Просто неможливо порівнювати те, що було, з тим, що ми маємо зараз. Ми дуже задоволені, і нам все подобається. Це справжнє футбольне поле і уроки фізкультури тепер набагато цікавіші».

Голова педагогічної ради при міському голові Антоніна Змієнко зазначила, що за ініціативи міського голови був розроблений план капітальних ремонтів на 2020 – 2024 рік.

«Кожен заклад освіти обирає найболючіше питання, яке необхідно реалізувати. Таким чином за три роки кожний навчальний заклад отримає той ремонт, який потрібен першочергово. Наразі усі капітальні ремонти відбувалися за графіком та термінам», - розповіла Антоніна Змієнко.

З новим спортивним майданчиком тепер і Ліцей інформаційних технологій, в якому навчаються 474 учні. До цього ліцеїстам доводилося тренуватися на заасфальтованому майданчику.

«Тут було погане асфальтове покриття. Спорт дуже важливий для наших дітей. Безпосередньо ліцей інформаційних технологій один із флагманів в нашому місті, і його учні демонструють високі результати не тільки в навчанні, а і спорті. Саме тому новий майданчик для них дуже важливий», - розповіла представниця батьківської ради при міському голові Яна Бутиріна.

Директор ліцею Сергій Григор’єв зазначив, що ліцей приділяє велику увагу спортивному розвитку дітей.

«Дуже добре, що місто знаходить такі гроші для модернізації спортивних майданчиків, бо це необхідно, в першу чергу, для здоров’я дітей. Окрім цього, у нас традиційно проводяться змагання з футболу. Наша команда – неодноразовий чемпіон всеукраїнських учнівських змагань. Також важливо, що подібний майданчик став більш безпечним і допоможе нам позбутися травм школярів. Тепер від занять спортом наші учні отримують не лише користь, а і задоволення», - розповів Сергій Григор’єв.

Тетяна Радченко - представниця батьківської ради ліцею - зазначає, що їх діти дуже багато працюють за комп’ютерами, і тому їм просто необхідно вивільняти свою енергію.

«Спортивний майданчик – це для нас дуже великий подарунок від міста, і ми вдячні Борису Філатову за це. Наші юні блогери навіть вже записали декілька відеороликів та виклали їх на YouTube», - додала Тетяна Радченко.

Зазначимо, що цього року відновлено шість футбольних майданчиків на території навчальних закладів міста. Окрім цього, в рамках трирічного плану виконання капітальних ремонтів заплановано зробити їх ще у 32 – 33 навчальних закладах. Перелік закладів узгоджено батьківськими та педагогічними радами. На 2021 вже розроблені проєкти на виконання робіт.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook