ГоловнаCуспільство

Київстар отримав одну з найпрестижніших премій Європи в галузі комунікацій

Проєкт мобільного оператора "Смартфон для батьків" отримав перемогу у номінації "Telecommunications" та став фіналістом у категорії "Change Communications" міжнародної премії European Excellence Awards 2020. 

Про це повідомляє прес-служба Київстар.

«Смартфон для батьків» - це соціальна ініціатива Київстар, що ставить перед собою завдання забезпечити людей елегантного віку необхідними цифровими навичками; подолати цифровий розрив між поколіннями; розвінчати вікові стереотипи щодо використання сучасних технологій. У вересні 2019 року мобільний оператор створив першу школу мобільної грамотності, аби навчити старше покоління використовувати сучасні смартфони, та розгорнув широку медіа кампанію, аби привернути увагу суспільства до проблеми цифрової нерівності.

«Завдяки проєкту “Смартфон для батьків” ми побачили, що технології здатні змінити життя на краще – вони допомагають знайти нове хобі, вирішити купу побутових проблем та найголовніше – краще зрозуміти своїх дітей й онуків, заговорити з ними однією мовою, знайти спільні інтереси та теми для обговорення. Це новий світ можливостей для людей елегантного віку», – розповідає Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій компанії «Київстар».

Крім цього, минулого тижня соціальна ініціатива Київстар потрапила до шорт-листа Effie Awards Ukraine у двох номінаціях.

За рік існування проєкту освітні відео із покроковою інструкцією використання сучасних смартфонів зібрали понад 100 тисяч переглядів на YouTube. Понад 120 тисяч унікальних користувачів відвідали портал школи «Смартфон для батьків». Також проєкт підтримали в Міністерстві цифрової трансформації України, а в лютому 2020 року розмістили однойменний онлайн курс на національній платформі «Дія. Цифрова освіта», де його вже пройшло та отримало відповідний сертифікат 20 тисяч українців.

Також ініціатива позитивно вплинула на бізнес-результати компанії. Відсоток користувачів мобільного інтернету зріс на 15 в.п. і наразі складає майже 50% від усіх власників смартфонів віком 50+, а використання дата-трафіку на одного абонента віком 50+ зросло на 38%. 

Партнерами проєкту стали «Медіа група Україна», Міністерство цифрової трансформації України, 1+1 media, благодійні фонди «Східна Європа» та «Життєлюб». 

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook