ГлавнаяОбщество
Спецтема

​На Дніпропетровщині від COVID-19 вакцинували вже 830 медиків

​На Дніпропетровщині від COVID-19 вакцинували вже 830 медиків

В Україні триває вакцинація від коронавірусу. За тиждень на Дніпропетровщині щеплення вже зробили 830 медикам. Про це повідомили в прес-службі облдержадміністрації. 

«На першому етапі вакцинуємо працівників госпітальних баз, ковідних лабораторій, мобільних бригад та «швидких». Розпочали з Дніпра. Сьогодні щеплення вже проводять у Кривому Розі, Павлограді, Нікополі, Першотравенську, Новомосковську», – сповістила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька. 

В обласній лікарні ім. Мечникова забажали вакцинуватися від COVID-19 фахівці різного профілю. 

Серед них – досвідчена лікарка-ендокринолог Марина Чукмасова. Каже, завжди виступала за щеплення. Робила їх і дітям, і онукам. Адже це найкращий спосіб убезпечитися від інфекції. 

«Багато моїх колег перехворіли на COVID. Здебільшого – у важкій формі. Мене дивом недуга оминула. Але я працюю з людьми, тож вирішила захистити себе і зробити щеплення», – сказала Марина Чукмасова. 

Допомагати пацієнткам із коронавірусом часто доводиться Юлії Гасан. Вона – в.о. завідувача реанімації акушерського відділення. Коли є потреба – ходить до ковідного центру лікарні. На знеболювання пологів або кесарів розтин. 

«Немає бажання перехворіти на коронавірус навіть у легкій формі. Це і шкода здоров’ю, і витрата коштів на відновлення. Тож я за вакцинацію. Впевнена: це розумне рішення», – поділилася Юлія Гасан. 

Медиків області вакцинують препаратом AstraZeneca (Covishield). Щеплення проводять лікарі 8 спеціально навчених мобільних бригад. 

Мешканці області можуть записатися на вакцинацію від COVID-19. 

Подати заявку онлайн або телефоном. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook