ГлавнаяОбщество

​Тарас Шевченко - класик або супер-герой: у Дніпрі студентська молодь провела «Шевченко-фест»

У Дніпрі біля пам'ятника молодому Кобзареві 9 березня відбувся «Шевченко-фест». Захід присвятили 207-й річниці народження Тараса Шевченка. Усі бажаючі змогли вийти до мікрофона та пригадати поета: хто піснею, а хто віршем. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

 «Сьогоднішній концерт пройшов у форматі «відкритого мікрофону»: усі бажаючі змогли прийти до пам’ятника молодому Кобзареві та зачитати декілька слів з його творів або просто пригадати моменти з його життя. Подібний захід ми проводимо вперше і плануємо надалі зробити такий вечір хорошою традицією», - зазначив Євген Хорошилов, начальник управління культури департаменту гумполітики ДМР. 

Вірші поета актуальні і сьогодні, особливо для студентства, вважає Оксана Рудковська, директорка Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара: «Шевченко писав зрозуміло, і казав про те, що сьогодні турбує всіх нас: про мову, про свободу та рідну Україну». Прийшла заспівати після лекцій в університеті на «Шевченко-фест» і студентка ДНУ ім. Олеся Гончара Світлана Пархомук. На думку дівчини, Тарас Шевченко – символ української поезії, якого знають в усьому світі: «Він боровся за незалежність України словом. І я вважаю його засновником сучасної української поезії. Мені подобається, що на цьому заході ми можемо пригадати Тараса Григоровича без урочистостей: тільки мікрофон, ми та вічні слова Кобзаря», - поділилася Світлана.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook