ГлавнаяОбщество

«Прометей» з Кам’янського – володар жіночого Кубка України з баскетболу: коментарі переможниць

«Прометей» з Кам’янського – володар жіночого Кубка України з баскетболу: коментарі переможниць

Жіноча команда «Прометей» з Кам’янського здобула Кубок України з баскетболу. У фіналі наші спортсменки перемогли бердянську «Чайку». Враження тріумфаторок – далі. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Кубок наш! За цим стоїть дуже важка робота. Але це було варто таких емоцій», – поділилася баскетболістка «Прометея» Ольга Дубровіна.   

Її колега по команді Юлія Мусієнко погоджується: шлях до перемоги у Кубку України був нелегкий. 

«Ігри були важкі. Особливо у півфіналі – із командою «Київ-Баскет». Дівчата з «Чайки» теж бойові. Проте завдяки нашій згуртованості все вдалося», – розповіла баскетболістка «Прометея» Юлія Мусієнко. 

Баскетболістка «Прометея» Віта Горобець каже: до перемоги команду підштовхнула неймовірна атмосфера в залі. 

«Коли виходиш на майданчик та відчуваєш таку підтримку від вболівальників – це вже половина успіху. Я вперше відчула таку неймовірну атмосферу», – згадує Віта Горобець. 

У фіналі Кубку України баскетболістки «Прометея» з перших хвилин взяли контроль за грою. Бердянську «Чайку» вони перемогли з рахунком 112:74. 

«Чудові емоції! Суперниці теж показали хорошу гру. Наша перемога була красивою», – поділився спортивний директор БК «Прометей» Кирило Большаков. 

Переможниці вже готуються до нових змагань, розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. 

«Тепер «Прометей» боротиметься за перемогу в Чемпіонаті України та на європейських змаганнях EWBL», – сказав Олександр Пшеничников. 

Найближчий поєдинок «Прометей» зіграє з київським «Динамо»  вже 10 березня. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook