ГлавнаяОбщество

В’їзд у місто має бути чистим: у Дніпрі проводять комплексне прибирання вулиці Київської

У Дніпрі проводять комплексне прибирання на вулиці Київській. Робота ведеться у два етапи: спочатку працює техніка, а потім територію чистять вручну. Для цього задіяли бригаду із 6 осіб, навантажувач і дві вантажівки. 

Про це повідомляє прес-слуба Дніпровської міської ради.

«Спочатку ми прибираємо осередки негабариту, тобто звалища листя, гілля та побутового сміття, яке місцеві мешканці виносять та кидають біля дороги. Таких по вулиці 15-20. Після роботи техніки наші працівники вручну прибирають дрібне сміття, вигрібаючи його з трави. Це папірці, пакети, пляшки тощо», – зазначив заступник директора ТОВ «Екологія-Д» Віталій Квас. 

Також він додав, що довжина вулиці становить понад 2 км, з досвіду, загальна вага вивезеного звідси сміття буде близько 50 тонн. 

«Вулиця Київська – це в’їзд у місто, який має бути чистим. Буває дуже образливо, що після нашого прибирання буквально за кілька днів на тому ж місці знову утворюється купа сміття. Хотілося б, щоб мешканці все ж таки дотримувалися порядку та цінували працю інших», – зауважила майстриня ділянки Рита Мінченко.

Із причинами утворення сміттєзвалищ місцеві погоджуються. Мешканець району Олександр каже: «Дійсно, гілля та листя з усіх будинків, що стоять поряд, виносять сюди у контейнери. Якщо вони заповнені, то залишають сміття поряд. Добре, що тут прибирають, адже така вулиця, якою приїжджають до міста, має бути чистою».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook