ГлавнаяОбщество

138 правопорушень, 248 кг вилученої риби — результат перших тижнів «нерестової заборони»

138 правопорушень, 248 кг вилученої риби — результат перших тижнів «нерестової заборони»

З початку квітня на Дніпропетровщині триває заборона на вилов водних біоресурсів. Пов’язано це із настанням нерестового періоду. Вудкарям регіону дозволено виловлювати не більше 3 кг риби, застосовувати одну поплавку чи донну вудку з одним гачком і спінінг. При цьому рибалити можна виключно з берега за межами нерестовищ. Однак правил рибальства дотримуються не всі. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

«За два тижні «нерестової заборони» Дніпропетровським рибоохоронним патрулем виявлено 138 правопорушень та складено адміністративні матеріали відносно 83 осіб. 18 справ направлено до судів регіону для притягнення порушників до адміністративної відповідальності», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Станом на 13 квітня інспекторами рибнагляду було проведено 92 рейди. В результаті — вилучено 248 кг риби, 98 одиниць заборонених знарядь лову та 4 плавзасоби.

Загальна сума накладених штрафів склала майже чотири з половиною тисячі гривень. А збитки, завдані рибному господарству, сягнули 40 тисяч гривень.

«Вдячний дніпропетровським інспекторам за проведену рибоохоронну роботу. Громадян же закликаю дотримуватися встановлених правил рибальства та не завдавати шкоди рибним запасам Дніпропетровщини», — наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Нагадаємо, за дотриманням тимчасової заборони в регіоні також стежать патрульна й водна поліції області, спеціально рота аеророзвідки та активна громадськість. Якщо ви стали свідками порушення «нерестової тиші», просимо звертатись на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook