ГоловнаCуспільство

Авіакомпанія "Роза вітрів" запускає рейси до Ужгорода, Чернівців та Кривого Рогу – Кирило Тимошенко

Авіакомпанія "Роза вітрів" запускає рейси до Ужгорода, Чернівців та Кривого Рогу – Кирило Тимошенко

Українська авіакомпанія WINDROSE airlines у червні запускає регулярні авіарейси ще до трьох міст: Київ-Ужгород-Київ, Київ-Чернівці-Київ та Київ-Кривий Ріг-Київ. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко, передає Інтерфакс-Україна.

Він нагадав, що наприкінці минулого року Кабінет міністрів затвердив Перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року. Окремими пунктами там робиться наголос на тому, щоб провести реконструкцію цілої низки регіональних аеропортів. На цьому, зазначив Тимошенко, особливо акцентує Президент Володимир Зеленський.

"У найближчі роки у рамках президентської програми "Велике будівництво" ми плануємо відновити 16 регіональних аеропортів. І якраз цими днями ми отримали черговий потужний сигнал, який вказує, що ми рухаємося у правильному напрямку: прийнято рішення, що вже у червні українська авіакомпанія WINDROSE airlines запускає регулярні авіарейси ще до трьох міст – Ужгорода (тричі на тиждень), Чернівців (тричі на тиждень) та Кривого Рогу (чотири рази на тиждень)", - повідомив Кирило Тимошенко.

За його словами, перельоти будуть здійснюватися на комфортних і нових літаках ATR-72-600, призначених саме для регіональних перевезень. 

"Рішення авіакомпанії – ще один стимул до того, щоб активніше розбудовувати інфраструктуру в аеропортах", - підкреслив заступник керівника Офісу Президента.

Тимошенко наголосив, що державна влада зорієнтована на те, аби популяризувати серед українців звичку користуватися внутрішніми авіаперевезеннями, а для перевізників – створити комфортні умови для роботи. Досвід 2020 року показав, що розвиток внутрішньої авіації дозволить підтримувати авіакомпанії у кризові часи, додав він.

Як повідомив, зі свого боку, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, реконструкція Міжнародного аеропорту в Кривому Розі є частиною програми Президента "Велике будівництво". Роботи там будуть проведені коштом державного, місцевого бюджетів та інвесторів.

"Вже з літа повітряні ворота міста готові приймати регулярні рейси авіакомпанії WINDROSE airlines. Літаки прямуватимуть до аеропорту "Бориспіль". Звідти пасажири зможуть продовжити подорож до інших українських міст. По факту аеропорт обслуговуватиме потреби 600-тисячного міста і двох великих областей – Дніпропетровської та Кіровоградської. Ці рейси вдихнуть нове життя у сам аеропорт і весь регіон", - сказав Резніченко.

Раніше українська авіакомпанія WINDROSE airlines об’єднала мережею внутрішніх авіаперевезень такі міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Херсон, Запоріжжя і Миколаїв.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook