ГлавнаяОбщество

Кіноклуб при Дніпропетровській обласній бібліотеці – серед переможців всеукраїнського конкурсу

Клуб документального кіно при Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді відзначився на всеукраїнському конкурсі. Його визнали одним з найактивніших в країні. За перемогу вручили сертифікат на нове обладнання. Про це розповіли в управлінні культури, туризму, національностей і релігій ОДА.

«Кіноклубу при обласній бібліотеці – чотири роки. Він проводить покази документальних фільмів. Співпрацює з навчальними закладами, реабілітаційними центрами. Тепер клуб – серед кращих в Україні», – розповіла начальниця управління Наталія Першина.

На зустрічах кіноклуб збирає молодь. Тих, хто потребує спілкування або нових знань. Вони дивляться документальні фільми. Потім діляться враженнями та дискутують. Модератори – працівники бібліотеки – коректують процес. Тематика – права людини та методи їх захисту, соціальні «хвороби» суспільства.   

Клуб виїжджає з фільмами до шкіл та коледжів. На обговорення запрошує психологів, поліцейських, юристів. 

«Школи легко йдуть на контакт. Адже допомагаємо налагодити взаємини з підлітками. Веземо для показу гостросоціальну «документалку», – зауважила директор бібліотеки Ольга Матюхіна. – Серед усіх кіноклубів, які працюють у бібліотеках України, у нашому відбулося найбільше показів. Тому і посіли призове місце». 

За перемогу клуб отримав сертифікат на  закупку обладнання. Планує придбати потужну  аудіоколонку. 

«За теплої погоди проводимо «вуличні» кінопокази. Як стемніє – ставимо екран, розкладаємо пуфи, килимки. Люди не проходять повз. Залишаються. Колонка покращить якість звуку і загальні враження від побаченого», – ділиться керівниця кіноклубу Катерина Вишневська.   

За останній рік кіноклуб провів 12 показів. Залучив більше 200 відвідувачів. Про майбутні зустрічі сповіщає у фейсбуці  або на сайті  бібліотеки. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook