ГоловнаCуспільство

​Квести, вебінари, лайфхаки: у ДніпроОДА презентували онлайн-платформу для підготовки до ЗНО

​Квести, вебінари, лайфхаки: у ДніпроОДА презентували онлайн-платформу для підготовки до ЗНО

В Україні запрацювала онлайн-платформа для підготовки до ЗНО iLearn . Потренуватися можна в ігровій формі. Для абітурієнтів – вебінари, корисні поради, тести та «тренажер». Є інтерактивна настільна гра «Магічний Кобзар». Проєкт презентували у Дніпропетровській ОДА. 

«Раді долучитися до будь-яких інновацій, – підкреслила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. – Навчання має бути цікавим та захоплюючим. Онлайн-платформа з ігровими елементами – те, що треба сучасному школяреві. Сподіваємося, із новим форматом абітурієнти підготуються до ЗНО на «відмінно». 

За допомогою платформи iLearn можна долучитися до вебінарів з різних предметів, потренуватися у тестах, ознайомитися з лайфхаками. А ще – «взяти участь» у ЗНО на «тренажері». 

Все – безкоштовно. Достатньо зареєструватися, створити свого «героя». Його можна «прокачати». Для цього – заробити «вчибакси». Сума залежить від кількості відвіданих вебінарів та результатів тестів. 

«До онлайн-квесту з української розробили інтерактивну книгу «Магічний Кобзар». Три українські письменники «розповідають» про власне життя звичайною, некнижною мовою. Кожен опікується власним «островом». Всі завдання та загадки – згідно з програмою ЗНО. Вони об’єднані одним сценарієм», – сказала керівниця проєкту Надія Грачова. 

Загалом випустили 100 «пілотних» боксів «Магічного Кобзаря». Із них 5 потраплять до шкіл Дніпропетровщини. 

Платформу iLearn розробила громадська спілка «Освіторія» під егідою МОН. 

Основна сесія ЗНО-2021 стартує 21 травня. 

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook