ГлавнаяОбщество

У Дніпропетровській ОДА відкрилась виставка «Україна: почуття війни» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Напередодні Дня пам’яті і примирення у Дніпропетровській ОДА відкрили виставку «Україна: почуття війни». Про це повідомили в управлінні внутрішньої політики облдержадміністрації. Презентація експозиції – у фоторепортажі. 

Співорганізаторка виставки Катерина Грибанова зазначила, що будь-яка війна – це безліч почуттів та принципів. А ще жертовність та героїзм.

«На виставці представлені різні українці. Зокрема й дніпряни. Люди-легенди, люди-герої. Котрі встановили прапори над Рехстагом й Іодзімою. Рятували цілі європейські міста», – розповіла Катерина Грибанова.

В експозиції 8 банерів. Кожен присвячений окремій емоції

Є звільнення, звитяга, слава

Незламність, відчай, гідність, біль

У фіналі обов’язково має бути перемога

«Переглядаючи ці світлини, читаючи історії, мимоволі переживаєш ті ж самі почуття. Приємно, що організовуються такі виставки. Вони – нагадування про великий подвиг нашого народу. Мене переповнює гордість, що я частина цієї незламної нації», – поділилася враженнями відвідувачка виставка Вікторія Шихмагомедова. 

На одному зі стендів – розповідь про видатну учасницю Другої світової – льотчицю Марію Доліну.

Такі ж героїчні жінки й зараз воюють в зоні АТО/ООС

«Багато схожого між Другою світовою війною та подіями на сході України. Повторюються обставини. Це чітко відображається в експозиції. Взагалі на виставці зібрана лаконічна інформація, цікаві влучні фотографії»,  сказав керівник громадської організації «Інститут суспільних відносин» Михайло Богданов.  

Українці – народ, що завжди перемагає

«8 травня відзначатимемо День пам’яті та примирення. Тож пам’ятаймо українців, які піднімали прапори перемоги над Рейхстагом та у Японії», – розповів голова Громадської ради при ДніпроОДА Віктор Кучинський. 

Переглянути експозицію можна протягом тижня за адресою: проспект Олександра Поля, 1

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook