ГлавнаяОбщество

«ДОБРИЙ ПОНЕДІЛОК» в Biopharma Plasmа Дніпро: донорів пригостили смачними та корисними яблуками від ТМ UApple» (ФОТО)

Biopharma Plasma Дніпро не змінює традицій – «Добрий понеділок» знов організовано сьогодні для донорів плазми. Новий партнер підтримки донорського руху - український виробник, ТОВ «Сади Дніпра» компанія-учасник корпорації «Alef».

Сьогодні, 31 травня,  донорський тиждень розпочинає добра справа українського виробника, ТОВ «Сади Дніпра» компанії-учасника корпорації «Alef», що надав для донорів корисні та смачні яблука ТМ UApple. Кожен донор після донації отримає фірмову упаковку з яблуками, щоб відновити сили та поповнити вітамінний запас наприкінці весни. Про це розповіла медичний директор BiopharmaPlasma Дніпро Ксенія Посунько.

«Добрий понеділок» став  доброю традицією. І сьогодні, в цей понеділок до нас приєднався новий партнер - компанія «Сади Дніпра», які пригощають  наших донорів смачним і корисними яблуками», - розповідає Ксенія Посунько.

Редакція ІА «Мост Днепр» вже традиційно  розповідає  про поширення партнерських ініціатив донорського центру, нетворкінгу Biopharma Plasma Дніпро, що об’єднує небайдужих до долі інших та тих, хто підтримує донорство плазми і виступає за здоровий спосіб життя.

Прес-секретар корпорації «Alef» Олена Брумірська розповіла, чому «Сади Дніпра» приєднались до акції, запровадженої Biopharma Plasma Дніпро

«Корпорація «Alef» розуміє важливість соціальної місії компанії Biopharma Plasma Дніпро і підтримує її. Популяризація донорства - важливе завдання, перед яким зараз стоїть Україна. Тому компанія-учасник корпорації «Сади Дніпра» вирішила приєднатися до цього руху і стати партнером «Доброго понеділка». Нехай яблука від компанії «Сади Дніпра», вирощені за голландськими технологіями, зарядять донорів вітамінами і хорошим настроєм після донації!», - розповідає Олена Брумірська.

В свою чергу, донори плазми Biopharma Plasma Дніпро поділилися враженнями від акції, ініційованою плазма центром.

«Більше року я являюсь донором  Biopharma Plasma Дніпро. Мені дуже приємно, коли українські виробники підтримують таку важливу і благородну справу. Коли ти отримуєш не тільки грошову компенсацію після донацій, але і приємний бонус. Намагаюся приходити по понеділках, так як знаю, що будуть ласощі. Всім рекомендую приходити на донацію в Біофарма Плазма Дніпро, та приєднуватися до донорському руху Дніпра», - розповідає студент, донор плазми Biopharma Plasma Дніпро Дмитро Шахов.

«Це дуже приємно»: донор плазми Biopharma Plasma Дніпро про «Добрий понеділок».

«Приєднався до донорства близько 6 місяців тому. Сьогодні моя 9 донація. Мені порадив прийти в Biopharma Plasma Дніпро знайомий. Адже тут можна не тільки комусь допомогти, а й перевіряти своє здоров'я. А сьогодні дізнався про акцію, яка проходить по понеділках - «Добрий понеділок» і усіх донорів пригощаюсь смаколиками. В цей раз українська компанія «Сади Дніпра» пригощає яблуками. Це дуже приємно», - поділився він.

В свою чергу, Максим, донор плазми, на його рахунку вже 11 донація подякував усіх небайдужих, хто приєднується до донорського руху і компанії, які беруть участь у соціальних проектах, таких  як «Добрий понеділок»: «Вдячний усім компаніям і людям, які допомагають донорам плазмацентру. Сьогодні - це компанія «Сади Дніпра»

Крім цього, Ксенія Посунько додала, що на цьому тижні кожен донор, який прийде на безоплатну донацію і візьме участь в таких соціальних проектах, як «ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЬ ДИТИНІ» чи «ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИТНІ»  обов'язково після донації отримає корисну воду ТМ «Петриківська» від постійного партнера  плазма центру АБК «Дніпро». «Приходьте, ми на вас чекаємо!».

Червень в Biopharma Plazma Дніпро оголошений місяцем активного благочинного донорства!

В цьому місяці весь світ святкує два важливих свята – День захисту дітей та День донора, тому закликаємо всіх небайдужих приєднатися до соціальних партнерських проектів «ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЯ ДИТИНІ» та «ДПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ» допомоги дітям!

Нагадуємо, що донорський центр плазми крові ТОВ "ДОЦЗ ПП  "ДНІПРО-ПЛАЗМА" що має Ліцензію № 1947  від 19.09.2019р., добре відоме за брендом BiopharmaPlazma Дніпро приймає донорів плазми щодня, крім неділі з 8:00 до 16:00 за адресою пр.. Б.Хмельницького, 17.

Телефони гарячої лінії: 067 155 4828, 063 528 6336

В центрі діє бонусна прогрма лояльності – додаткові бонуси до компенсації за кожну 3, 6 та 9 донації та кратні ним.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook