ГлавнаяОбщество

У мерії Дніпра закликали дніпрян і гостей міста не псувати комунального майна

У Дніпрі серед найчастіших випадків вандалізму щодо комунального майна – пошкодження урн та сміттєвих баків, пішохідної огорожі, лав, антипаркувальних стовпчиків, а також зелених насаджень (дерев, квітів, газонів), нанесення рекламних наклейок, написів на опори і шафи зовнішнього освітлення. Серед цьогорічних випадків вандалізму – низка пошкоджень на наземному і підземному пішохідних переходах по просп. Слобожанському. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Одна з причин ремонту на наземному переході – неробочі ескалатори саме через вандалізм, а саме – насипання металевих цвяхів. Ремонт наразі триває. Цей процес не швидкий і достатньо вартісний. Окрім того, з початку року вже двічі замінювали вітражні вікна на пішохідних переходах на Юр’ївській розв’язці по просп. Слобожанському та на вул. Байкальській, а також вікно у переході по вул. Калиновій-просп. Слобожанському», – розповіла під час прямої телефонної лінії 9 червня начальниця управління з благоустрою міста Світлана Літвінова.

Вона також підкреслила, що об’єкти, елементи благоустрою, різне комунальне майно – надбання міської громади. А відтак – його відновлюють коштом міського бюджету, тобто за гроші платників податків: «Тому закликаємо містян, гостей міста дбайливо ставитися до усього, не псувати комунальне майно, відновлення якого коштує чималих грошей. Наприклад, з початку року через вандалізм щодо озеленення, зовнішнього освітлення, малих архітектурних форм завдано збитків до 300 тис. грн».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook