ГлавнаяОбщество

Написи на будівлях і бетонних огорожах: прояви вандалізму у Дніпрі

Написи на будівлях і бетонних огорожах: прояви вандалізму у Дніпрі

10 червня у Дніпрі працівники інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради провели рейд щодо виявлення вандальних написів на будівлях та огорожах міста. Розпочали з вулиці Андрія Фабра. Відразу в очі кинулися густо пописані розподільчі щити мереж зв’язку. Далі написи було виявлено на зовнішній стіні одного із супермаркетів, розташованого у будинку, який є пам’яткою архітектури. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Такі написи не тільки псують зовнішній вигляд будинків та елементів благоустрою міста, а ще й стають проблемою для їхніх власників, орендарів, балансоутримувачів. Адже саме вони мусять змивати або зафарбовувати намальоване вандалами. Ми маємо зафіксувати пошкодження елементів благоустрою та сповістити про них власника будівлі. Якщо ж у встановлений приписом час такі порушення не виправляються, то за це передбачено штраф 850-1700 грн», – зазначив головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Дмитро Гомілко.

Далі рейд продовжили на набережній. Там від написів особливо страждають огорожі. Найгірше те, що здебільшого такі прояви вандалізму несуть ще й інформацію про заборонені речовини. Дмитро Гомілко зауважує, що навіть коли напис стерли, може й дня не минути, як на його місці з’являється інший.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook