ГлавнаяОбщество

«Допоможи онкохворій дитині»: маленькі пацієнти обласної дитячої лікарні отримали препарати для лікування (ФОТО)

Нещодавно обласне Управління патрульної поліції вручило онкогематологічному відділенню обласної дитячої лікарні перший Сертифікат на суму 30 000 грн на безкоштовні ліки для онкохворих дітей. Ці кошти було зібрано завдяки благочинним донаціям в рамках соціального проекту «ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ!», започаткованого Biopharma Plasma Дніпро разом з Обласним УПП та обласною дитячою лікарнею в лютому поточного року. Саме сьогодні, 11 червня, напередодні Всесвітнього Дня донора онкогематологічне  відділення отримало партію лікарських препаратів з донорської плазми для лікування хворих дітей  – 27 флаконів.

Медичний директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Юлія Заворотня зазначила, що участь у благодійному проекті «ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ», ініційованим Biopharma Plasma Дніпро є дуже важливою для нашої лікарні, а саме для дітей які перебувають в онкогематологічному Центрі.

«Наші діти отримують спеціальне лікування, а саме - курси хіміотерапії. Хіміотерапевтичні препарати є дуже токсичними для організму, вони вбивають не тільки  пухлинні клітини, які нам потрібно знищити, а й шкодить організму в цілому. У цих дітей різко знижується активність імунної системи. І саме на ці передбачувані ускладнення після проведення хімеотерапіїї ми можемо впливати за рахунок застосування біологічних препаратів, вироблених з плазми. Безпосередньо, які надаються Biopharma Plasma Дніпро, які виробляються з донорської плазми благодійників, які вважають за потрібним допомагати нашим дітям», - зазначила вона.

Юлія Заворотня  розповіла, скільки необхідно донорів плазми, щоб виготовити один флакон препарату, необхідного для лікування онкохворих дітей.

«Через наше відділення протягом року проходить дуже багато дітей, наразі близько 30. На одну дитину потрібно від 2 до 4 флаконів в місяць. Для того, щоб виготовити один флакон препарату, необхідно 6 донорів плазми. Близько 150 постійних донорів щомісяця -  дозволять нам досягнути мінімальної  межі», - розповіла вона.

Медичний директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні:  здати донорську плазму - щонайменше, що  може зробити людина, тим самим надати допомогу , яка під силу кожному.

«Дуже багато людей хочуть допомогти, але не знають чим. А здати донорську плазму – це щонайменше, що може зробити людина, тим самим надати допомогу , яка під силу кожному. Наразі люди це роблять ділячись часткою своєї душі, тим самим рятують чиєсь життя», - поділилась вона.

Яні, 5 рочків з важким гематологічним діагнозом. Мама дівчинки розповіла, що лікування проходять вже на протязі 2 років. Вже пройдено 3 операції, 12 блоків хіміотерапії і зазначила, що від донорів залежить життя наших дітей:

«Донори – потрібні. Життя наших дітей залежить від них. Здоров’я їм, нехай таких людей буде більше».

Анастасія, пацієнтка онкогематологічного  відділення  6 червня відзначила своє 15-річчя у лікарні:

«Бути донорами – це не боляче, не страшно. І це нам дуже допоможе».

Крім сього, маленькі пацієнти обласної дитячої лікарні отримали подарунки від генерального спонсору проекту АБК Дніпро – природну воду з нашого регіону ТМ Петриківська.

Нагадуємо, що 13 червня у неділю о 10:00 на Фестивальному причалі пройде перше масштабне в нашому місті святкування ДВсесвітнього Дня донора.

Biopharma Plasma Дніпро виступає організатором свята – буде спортивний забіг «Донорська миля», нагородження найактивніших донорів та соціальних партнерів донорського руху в Дніпрі, а також велика і цікава концертна програма.

Запрошуємо донорів та мешканців Дніпра на цей святковий захід.

Biopharma Plasma Дніпро (ТОВ "Дніпро-Плазма")

пр. Богдана Хмельницького, 17.

Працює з 8:00 до 16:00 щодня, крім неділі.

Запис на донацію за тел. 067 155 4828, 063 528 6336

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook