ГлавнаяОбщество

Подбайте про власну безпеку: замовляйте технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за акційною ціною

Технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання є гарантією безпечного споживання газу. Згідно чинного законодавства відповідальність за внутрішні мережі та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники.

"Регулярне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж гарантує їх безпечну та надійну експлуатацію як у приватному будинку, так і у багатоповерхівці. Для своїх клієнтів АТ "Дніпрогаз" пропонує фіксовану вартість технічного обслуговування внутрішніх мереж. Вона складає 300 грн на рік", - зазначає директор з капітального будівництва компанії Володимир Ткаченко.

Для проведення ТО клієнт має підписати договір з газорозподільною компанією та після обстеження внутрішніх газових мереж – акт виконаних робіт. Оплатити послугу можна протягом 5 робочих днів у будь-якому банківському відділенні на підставі паперового рахунку.

Підписавши договір на проведення ТО з газорозподільною компанією споживач отримує:

· обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу,

· приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів,

· огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку,

· перевірка працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,

· усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Замовити послугу дніпряни можуть у 104.ua Клієнтському просторі по вул. Паторжинського, 24 або через Контакт-центр за номерами: 056 78 78 104 та 067 62 63 104.

АТ "Дніпрогаз" закликає клієнтів подбати про власну безпеку і безпеку рідних та провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж.

Важливо пам’ятати: відчувши запах газу, закрийте газові крани і провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення і електроапаратуру. Викличте аварійну службу за телефоном 104! Аварійно-диспетчерська служба «Дніпрогазу» працює цілодобово та без вихідних.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook