У Карпівці триває реконструкція стадіону опорної школи. Будівельники вже підготували бетонну основу під нові футбольний, волейбольний, баскетбольний, легкоатлетичний і тенісний майданчики. Зверху наноситимуть гумове покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Школярі області мають займатися фізичним розвитком на професійно облаштованих майданчиках. Для цього в області модернізуємо пришкільні стадіони. Один з них – у Карпівській школі», – зазначив Валентин Резніченко.
Окрасою Карпівського стадіону буде футбольне міні-поле зі штучним газоном. По периметру передбачені бігові доріжки. Діти матимуть й легкоатлетичну зону. А ще майданчики для командних ігор.
«Раніше тут був пустир. Тепер зводимо цілий спортивний комплекс на відкритому повітрі. Волейбол, баскетбол, футбол, біг, теніс, стрибки в довжину. Діти зможуть займатися багатьма видами спорту», – сказав начальник ділянки Сергій Пільгуй.
Він додав, що бригада виконала основні бетонні роботи. Найближчим часом прокладатимуть дроти до електроопор.
Займаються благоустроєм території. Викладають тротуарні доріжки. На подвір’ї облаштують ігровий простір з гойдалками.
Реконструкція – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
«Дуже цікаво, що вийде в результаті. Справжня інтрига. Зміни, які відбуваються – грандіозні, – вважає в.о. директора Карпівської школи Олена Грицан. – Я викладаю в групі продовженого дня. Думаю, для найменших також зроблять щось красиве».
Вчителька каже, хлопці-робітники працюють сумлінно й акуратно. Залишили парк каштанів на території школи. Він – гордість навчального закладу.
Одинадцятикласниця Діана Мельникова запевнила, як тільки стадіон буде готовий, одразу випробує його з однокласниками. Зіграють хлопці проти дівчат.
«Ми дуже любимо фізкультуру. Особливо влаштовувати змагання. Командні ігри – це енергія, адреналін, – сказала Діана Мельникова. – Особисто я ще й танцями займаюся. На новому стадіоні зможу підтримувати фізичну форму».
У Карпівській опорній школі навчаються понад 200 учнів. Це не тільки місцеві мешканці. Автобусами учнів підвозять на навчання з прилеглих сіл.