ГоловнаCуспільство

Почесні грамоти і слова подяки: у Павлограді напередодні Дня шахтаря нагородили кращих співробітників ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»

Відзнаки Дніпропетровської обласної ради за вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу регіону, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості та високий професіоналізм отримали п‘ятеро співробітників підприємства. Від імені голови обласної ради Миколи Лукашука почесні грамоти вручив радник очільника ДОР Олександр Донченко. Про це повідомили в прес-службі Дніпроптеровської обласної ради.

«Професія шахтаря — одна з найскладніших у світі. Вона формує особливих людей: стійких, відповідальних, міцних духом, мужніх, порядних. Шахтарська праця виховує найліпші людські якості: відповідальний підхід до роботи і надійність. Ми пишаємося кожним з вас, адже щодня своєю наполегливою працею ви сприяєте зміцненню енергетичної незалежності нашої держави. Вітаю усіх з Днем шахтаря! Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, безпеки і достатку!» — привітав шахтарів радник голови Дніпропетровської обласної ради Олександр Донченко.

До привітань долучився і виконувач обов’язків голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

«Павлоград – центр вугільного басейну Західного Донбасу, де майже кожна родина має відношення до шахтарської праці. Лише за перше півріччя ви видобули 8 млн тон вугілля. Дякуємо за вашу наполегливу працю! Низький уклін вам і шана!» — сказав виконувач обов’язків голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

Почесними грамотами Дніпропетровської обласної ради нагороджені:

Сергій Анісімов, гірник очисного забою шахтоуправління Першотравенське;

Олена Джуненко, машиністка конвеєра шахтоуправління Дніпровське;

Микола Дубовий прохідник шахтоуправління Павлоградське;

Артем Пойманов, електрослюсар підземний шахтоуправління Тернівське;

Василь Яблінський, прохідник шахтоуправління імені Героїв космосу.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook