ГлавнаяОбщество
Спецтема

Дніпропетровщина може перейти до «червоної зони» за 3 дні

Станом на 11 жовтня декілька індикаторів епідемічної небезпеки перевищили допустимий рівень. Якщо така тендеція зберігатиметься, то за три дні регіон може перейти до «червоної зони». Про це розказав голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає прес-служба. 

«На сьогодні вже два індикатори епідемічної небезпеки перевищили допустимий рівень. Це кількість госпіталізацій та коефіцієнт виявлення інфікованих. У разі, якщо такі показники протримаються ще 3 дні, державна комісія з питань ТЕБ та НС може прийняти рішення про перехід нашої області до «червоної зони», - розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

Також голова облради акцентував, що стаціонари госпітальних баз заповнені, кількість ліжок для хворих на Ковід буде продовжувати зростати:

«За даними обласного департаменту охорони здоров‘я, ми повертаємось до статистики минулої осені, наразі вже перевищивши найбільші показники захворюваності цьогорічної весни. При чому дуже багато людей госпіталізують з серйозними ускладненнями. Більше 90% з них - не вакциновані!».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook