ГлавнаяОбщество

Більш ніж сотня директорів шкіл Дніпра взяла участь в онлайн-нараді щодо реагування на виявлення випадків домашнього насильства серед учнів

Більш ніж сотня директорів шкіл Дніпра взяла участь в онлайн-нараді щодо реагування на виявлення випадків домашнього насильства серед учнів

У Ситуаційному центрі Дніпра 25 листопада провели онлайн-нараду для директорів шкіл. Розповідали, як реагувати та виявляти випадки домашнього насильства серед учнів. До діалогу приєдналася більше ніж сотня керівників навчальних закладів. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Директорам шкіл потрібно знати, куди звертатися, якщо помічають, що над учнем вчиняється домашнє насильство. Можливо, не всі знають, які заклади є у Дніпрі й куди направити постраждалих, наприклад, жінку із дітьми, над якими чинять насильство, або дитину окремо, щоб наші спеціалісти надали кваліфіковану допомогу», – зазначила начальниця управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Ганна Довготько. 

На заході розповіли про особливості поведінки дітей, які постраждали від насильства, а також презентували створену у Дніпрі службу підтримки. 

«Ми детально роз’яснили, на що потрібно звернути увагу у тому, як поводить себе школяр, які неочевидні «сигнали» про допомогу він може давати. Нагадали, що за законом України школи – суб'єкти, які також допомагають у запобіганні та протидії домашньому насильству», – зазначила керівниця денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства та/або насильства за ознакою статі Галина Данілова. 

«У місті стрімко розвивається надання послуг для людей, постраждалих від домашнього насильства. Зараз працює заклад «Мамине щастя» – там приймають жінок із дітьми, над якими чиниться домашнє насильство, є відділення для жінок і без дітей, працює мобільна бригада (надає соціально-психологічну допомогу, вона виїжджає на місце або консультує телефоном). У кожному районі Дніпра працює фахівець, який може проконсультувати людину», – підсумувала Ганна Довготько.

 Детальніше про послуги – https://www.facebook.com/socpolitica.dp.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook