ГлавнаяОбщество

Діти, якими варто пишатися: чому підростаюче покоління обирає «Орлятко»

Ансамбль «Орлятко», яким опікується Дніпропетровська обласна рада, має статус народного. Це перший в Україні дитячий колектив із таким званням. Юні танцюристи в ході прес-конференції в ІА «Мост-Днепр» розказали, чому вони обирають саме «Орлятко» і що відчувають у танці.

Дев’ять років поспіль вона відточує рухи танців у народному ансамблі «Орлятко». Софія Трайно на паркеті з п’яти років. Каже: її ансамбль – це не просто заняття із танців, а родина, яка завжди підтримає та допоможе.

«І мама, і тато, і мій брат ходили до цього колективу. Тому я теж вирішила продовжити цей ланцюжок й піти в «Орлятко». Я дуже рада, що я потрапила саме сюди, бо в нас не кожен сам по собі, а одна сім'я і всі допомагають один одному і люблять один одного», - каже чотирнадцятирічна Софія.

Дівчина додала, що народним її ансамбль називають за статусом, втім танцювати тут вчать у різних стилях та напрямах хореографії:

«Ми танцюємо багато різних видів. У кожному танці є своя історія, в яку ти маєш ужитися. Кожен танець унікальний і у кожного своя атмосфера».

Для Володимира Щірова танці – це своєрідний відпочинок від школи. Каже: встигає все, а віддав перевагу хореографії, послідкувавши прикладу сестри.

«Я танцюю в «Орлятко» із шести років. У дитинстві туди ходила сестра. Вона й досі там. Вона познайомилася з хлопчиком з цього ансамблю й вийшла за нього заміж, і вони разом зараз живуть. Я захопився цим і також пішов в «Орлятко», - розповів Володимир.

Хлопець поділився, що кожен танець є унікальним та цікавим та йому до душі національний гопак:

«Я хочу виділити українські танці, такі як, наприклад, гопак. Це атмосферний, дуже веселий та крутий танок».

Раніше ми також писали про те, чим живе «Орлятко» та як у колективі борються із гаджетами.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook