ГлавнаяОбщество

Додатковий резерв потужності: у Новомосковську оновлюють кабельну електролінію, що живить центр міста

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі почали реконструкцію кабельної електричної лінії 10 кВ у центральній частині Новомосковська. Щоб забезпечити район додатковим резервом потужності, під землею прокладуть 3,5 кілометри нової кабельної мережі в районі вулиць Гетьманська, Лікарняна, Велика Ковалівка, Мала Ковалівка, Івана Франка, Циалковського, Дорожня та інші. Реалізація проєкту дозволить знизити ризик аварій та забезпечити надійною електрикою жителів в періоди пікових навантажень. Усі роботи проводять без відключення світла для клієнтів. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

«Це вдалий приклад взаємодії міської влади та бізнесу для оновлення електроінфраструктури міста. Ми вдячні ДТЕК Дніпровські електромережі, які взялися за цей проєкт. Загальна протяжність оновленої лінії складе майже 3,5 кілометрів. Такі роботи дозволять створити додатковий резерв потужності у центральному районі міста, поліпшити якість напруги, уникнути аварій та перерв в електропостачанні», – сказав мер Новомосковська Сергій Резнік.

Електрична лінія проходить від підстанції «Зооветтехнікум» до розподільчої підстанції житлового району та забезпечує електропостачанням понад 3800 споживачів центрального району міста. Стара лінія вже не справлялася з навантаженнями, тож за підтримки міської влади лінії вирішено посилити та забезпечити жителів більш стабільним джерелом живлення.

«ДТЕК діє в інтересах України, піклується про своїх клієнтів та системно оновлює енергетичну інфраструктуру регіону. В цьому році в оновлення та модернізацію у Новомосковську направили майже 49 мільйонів гривень. Зокрема, 6 мільйонів – на реконструкцію кабельної лінії у центрі міста. Замість старого проводу тут укладаємо надсучасний потрійний провід зі зшитого поліетилену, більшого перетину та потужності. Оновлена лінія матиме більшу пропускну здатність, а, отже, забезпечить зростаючу потребу жителів району в електроенергії», – зазначає начальник Кам'янського району електромереж ДТЕК Дніпровські електромережі Микола Шумейко.

Нову лінію укладають паралельно існуючої, що дозволяє не відключати світло під час ремонтних робіт та мінімізувати дискомфорт для жителів.Завершити роботи планують в березні 2022 року.

Загалом цього року компанія інвестувала у розвиток електроінфраструктури регіону понад 1 млрд грн. Серед проєктів «Великого оновлення мереж» – реконструкція потужних підстанцій у Новомосковську, Дніпрі та Марганці. А також оновлення понад 249 кілометрів ліній електропередач та переоснащення 1200 розподільчих пунктів та трансформаторних підстанцій.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК– лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України.Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн. 100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook